Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kockysos 

Benjamin

64 fotek květen 2013 až květen 2016 - zobrazení
25.5.2013 v 9.00 hodin ráno před ordinací MVDr. Vičarové na ulici Dukelská utekl neštastnou náhodou černý dlouhosrstý kocourek Benjamín. Prosíme všechny hodoňáky o pomoc při jeho hledání. Kocourek na své jméno ještě neslyší, teprve měl být přijat k nám do depozita, je to nalezenec, je plašší a cizích lidí se bude bát.
Utíkal po Dukelské ulici směrem ke kruháči směr ke starému Kauflandu. Mohl se klidně od kruháče vydat na Marxovu ulici nebo na druhou stranu směr Měštanská atd. Pokud by ho někdo zahlédl tak prosím volejte k nám na tel. 724 142 463. Moc děkujeme za pomoc !

12.9.2013 Dnes Lucce zavolala paní, že viděla kocoura, který má utrženou nohu, trčí mu kost. Kocour se nedal chytit, naříkal pod autem, nechtěl šunku, když se přiblížila, utíkal, stále naříkal a bál se. Lucku napadlo, že by to mohl být onen ztracený Benjamin, tak jsme zavolaly paní, u které byl, než se ztratil. Šla tam odpoledne s námi a kocour ji poznal! Jaká úleva, když k ní šel a dal se chytit!
Hned jsme jely na veterinu, nohu má po amputaci, teď už jenom budeme čekat, jestli to přežije, protože byl velmi oslabený, hubený a to zranění měl asi týden staré.

13.9.2013 Benjamín žere sám a s chutí. Je to veliký mazel a přes veškerou bolest co musí mít, vypadá velice spokojeně. Ale vyhráno z daleka nemá….
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron