Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kockysos 

Koťata a kastrace Tvrdonice

57 fotek srpen 2015 - zobrazení
Někdy si říkám, co by bylo, kdybychom nefungovali, opravdu by ti lidé, kteří nám volají sami nic pro ta malá nemocná koťata neudělali? Pokaždé mně překvapí, když je mně řečeno, že mlíko a nadrobený rohlík, nebo chleba (tady každé zvlášť), kočkám stačí, dávalo se to tak odjakživa. Co na to říct, taky jsme kdysi prali na valše a už nepereme, ale koček se pokrok netýká.
Obvyklý telefonát: Maminka zemřela a zůstalo po ní pět koček a mají koťata. Snažil jsem se je udat, ale nedaří se to, vezmete je? Já obvykle odpovím, ne, máme plno, ale vykastrujeme vám kočky a koťata budeme umísťovat od vás.
Jeli jsme zavézt klece a vysvětlit jak chytat a co dělat. To co jsme na dvorku v Tvrdonicích viděli, rozhodlo. Nemůžeme koťata tady nechat, jinak umřou. Blechy na nich tancovaly, oči měli slepené hnisem, rýma velká, zápal plic. Ani nechtěla žrát. Pán povídal, že jim nic není, že se z toho dostanou sama! On asi nikdy neviděl zdravé kotě! Pobrali jsme 6 koťat, nechali jsme tam krmení a jely domů s tím, že pán pochytá zbytek.
Během dvou dnů jsme přijali 11 koťat!!
Přivítáme jakýkoli příspěvek na veterinu nebo kvalitní krmení pro koťata.
č.účtu: 177627810/0600
č.transparetního účtu: 2600773655/2010
do poznámky: koťata
Děkujeme!

Naďa Tomalová, předsedkyně
Kočky SOS Hodonín

10.8.2015Koťátkům hodně ulevilo, přestože ještě nejsou zdravá.Začala už divočit, hodně papají a to, že je neštípou blechy, to si užívají především. Zatím jsou v karanténě, spojili jsme dvě klece a tak mají provizorní hernu, ve které řádí.Už mají i jména, zrzek je Jorik, bílorezek je Čak a malinký je Bubáček. Holky jsou Diana, Arizona a Gwynet.
Na našem FB probíhá aukce pro koťátka, můžete dražit nabízené dárky a přispět tak koťátkům na krmení i veterinární péči.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron