Při kastracích koček v rámci Kastračního programu v jedné domácnosti v Dubňanech jsme hledali domovy čtyřem koťatům. Pomocí FB se nám podařilo všechny koťata zadat, ale musela samozřejmě zůstat do 3 měsíců u kočky. Poté jsme zájemce kontaktovali, ale bohužel, pouze zájemkyně o šedobílou kočičku Lois si ji převzala, ale ostatní zájemci už nám neodpovídají. Proto kocourci Kent (černobílý), Kvído a Kris (oba šedobílí) byli přijati do útulku a hledáme jim domovy.
19.5.2022 - Kris je miloučký a mazlivý kocourek a velký fešák! Určitě potřebuje podobně starého kamaráda - kotě nebo mladou kočku, aby si měl s kým hrát a prohánět. Sourozenci mohou do nového domova odejít i spolu, v různé kombinaci, ale není to podmínkou.
Kris - 19.5.2022 - Kris je miloučký a mazlivý kocourek a velký fešák! Určitě potřebuje podobně starého kamaráda - kotě nebo mladou kočku, aby si měl s kým hrát a prohánět. Sourozenci mohou do nového domova odejít i spolu, v různé kombinaci, ale není to podmínkou.
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Kris 02

Popis

Při kastracích koček v rámci Kastračního programu v jedné domácnosti v Dubňanech jsme hledali domovy čtyřem koťatům. Pomocí FB se nám podařilo všechny koťata zadat, ale musela samozřejmě zůstat do 3 měsíců u kočky. Poté jsme zájemce kontaktovali, ale bohužel, pouze zájemkyně o šedobílou kočičku Lois si ji převzala, ale ostatní zájemci už nám neodpovídají. Proto kocourci Kent (černobílý), Kvído a Kris (oba šedobílí) byli přijati do útulku a hledáme jim domovy. 19.5.2022 - Kris je miloučký a mazlivý kocourek a velký fešák! Určitě potřebuje podobně starého kamaráda - kotě nebo mladou kočku, aby si měl s kým hrát a prohánět. Sourozenci mohou do nového domova odejít i spolu, v různé kombinaci, ale není to podmínkou.

Období

Statistiky

  • 12 fotek
  • 2 zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

20% sleva platí na všechny dárky z vašich fotek po zadání kódu: MujPodzim v objednávce.
S kódem: MujPodzim Akce platí do 12. 10. 2022
Získat slevu
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Kris 02
Komentáře Přidat