Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kockysos 

Split

111 fotek srpen 2012 až červenec 2018 - zobrazení
Lucie, depozitum Hodonín II:
"Letos jsme vyjeli do Chorvatska. Když jsme se vraceli z výletu ze Splitu, byla už tma. Cestou po jadranské magistrále jsem zahlédla dvě svítící oči. Jak jsme se blížili, viděla jsem malé kotě, černo-bílé, vyděšeně se krčilo půl metru od silnice, uvězněné pod skálou, bez možnosti úniku.
Nezbylo, než najít odpočivadlo, velice riskantně se na silnici otočit a jet zpátky pro něj. Naštěstí bylo ochočené a po chvilce naříkání se nechalo přemluvit a chytit (přitom stále hrozilo, že skočí pod projíždějící auta). Po návratu do apartmánu jsme studovali mapu, kdeže jsme kotě sebrali, že by jsme jej druhý den vrátili. Třeba se jen zatoulalo... Bohužel v okruhu kilometru od místa nálezu nebyl žádný dům. Kotě zůstalo s námi.
Při odjezdu jsme měli dvě možnosti. Vyšoupnout kotě na ulici a odjet nebo ho vzít sebou. Při té první představě se nám dělalo zle. Nezbývalo, než z Chorvata udělat Čecha, ale musím říct, že mě to stálo taky spoustu nervů. Prakticky jsem cestou domů byla strachy němá. Až po hranice."
Podívejte se na fotky a popisky, na Splitův příběh.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron