Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kockysos 

Stázička

47 fotek květen 2015 až prosinec 2018 - zobrazení
10.10.2015 odjela do nového domova mourovatá Světlanka a černobílá Stázička. Když některá naše kočka najde nový domov, máme vždycky velkou radost, ale tentokrát ta radost byla opravdu velká, protože Stázička má chronicky nemocné oči a takové kočce se hledá domov velice těžko.

Když dnes přijela nová majitelka Světlanky a Stázičky vrátit přepravku, zkusila se Naďa zeptat, jestli by si paní ještě nevzala Pralinku. Pralinka je velice milá a umazlená mourečka, která má chronické onemocnění dýchacích cest a téměř trvale má rýmu. Domov se jí nedařilo najít a bylo v podstatě jisté, že zůstane trvale u nás. Paní nebyla proti, ale řekla, že tři kočky finančně nezvládne. V tu chvíli bylo rozhodnuto - Pralinka zůstane naše, ale přestěhuje se ke Světlance a Stázičce! Bude mít opravdový domov, kde se jí dostane větší pozornosti a mazlení, bude mít svou paničku o kterou se nebude muset dělit s dalšími padesáti kočkami a v neposlední řadě, je docela možné, že se i zlepší její zdravotní stav.

Za každý nový domov pro naši kočku jsme velice rádi, ale vzít si dvě chronicky nemocné kočky, které nikdo nechce a poskytnout jim domov - to tedy klobouk dolů. Moc za holky děkujeme!!
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron